Joy Ride Festiwal

25-27 maja 2018 – Bike Park Kluszkowce

25-27 maja 2018 – Bike Park Kluszkowce; Wrzesień 2018 – Harenda Bike Park (Joy Ride Night Downhill)

Kluszkowce Bike Park oraz Harenda downhill, każde z nich na trzy dni w roku jednoczy miłośników mtb z Polski i nie tylko. Właśnie tam odbywają się symboliczne rozpoczęcia oraz zakończenia sezonu pod wspólnym szyldem Joyride. Imprezy, które wydają się być od zawsze i bez których trudno byłoby wyobrazić sobie kolejny sezon.

Joy Ride jest trzydniowym, pełnoprawnym festiwalem z wyścigami rowerowymi, targami rowerów full suspension, rowerów typu HT i nocnymi imprezami. Oprócz zawodów downhillowych, będących punktem kulminacji emocji każdego festiwalu rowerowego, mamy też: enduro, pumptrack, dual slalom, whip contest, maraton mtb oraz… Kids Race 2018. Edycja festiwalu rozgrywająca się na Harendzie nie bez powodu nazywa się Joy Ride Night Downhill. To tutaj możecie wziąć udział (lub przynajmniej obejrzeć) nocne zawody downhillowe oraz spektakularny whip contest, rozgrywający się przy świetle pochodni i fajerwerków.

Poza stworzeniem najbardziej wychillowanej imprezy rowerowej w Polsce, ekipa Joy Ride ma jeszcze jeden powód do dumy: w 2018 roku zawody downhillowe będą liczyły się do klasyfikacji Pucharu Polski DH, więc będzie się działo!

 

KONKURENCJE FESTIWALU JOY RIDE KLUSZKOWCE:

· Cyklokarpaty Maraton

· Małopolska Downhill (zaliczany do Pucharu Polski DH)

· Karcher Dual Slalom

· Tirol Fly Bag

· Specialized Turbo Levo Trip

· Marin Whip Contest

· NS Bikes Pump Track

· Enduro

 

Podczas Joy ride 2018 wypatrujcie stoiska partnerów Fundacji w tym partnera głównego – Horizon Bikes i Fundatora Fundacji – Zumbi Cycles, który zaprezentuje nowy rower elektryczny do enduro, a także rower XC Guru w nowej odsłonie i legendarną już ramę zjazdową Zumbi na sezon 2019. Wszystkie rowery dostępne będą do testów. Więcej informacji, znajdziecie na stronie producenta w zakładce Demo Day. Stoisko z rowerami Zumbi znajdować się będzie w stajni Horizon Bikes, który również jest partnerem Fundacji. Horizon zaprezentuje także rowery marki Pivot. Oj będzie się działo. A tak było w roku 2017 :))

 

*możliwość zakupu rowerów po-testowych w atrakcyjnych cenach – rezerwacja promocyjnych rowerów enduro i kontakt do stoiska Partnerów Fundacji Zumbi:

 

ZAPISY

Darmowe testy rowerów 25-27 maja 2018

email: team@zumbicycles.com
telefonicznie: 576 693 312